O nas – Gdzie Warto Zjeść?

Gdzie Warto Zjeść to blog na którym znajdziecie recenzje restauracji w Polsce i Europie. Pewnie wielu z Was odwiedzając nowe miejsca zastanawia się który lokal warto odwiedzić i jakie dania wybrać?

Gdzie Warto Zjeść? Wielu z nas zadaje sobie to pytanie podczas podróży i pewnie wielu z nas przegląda recenzje na różnych stronach. Zawsze przed odwiedzeniem nowego miejsca staram się zebrać informacje na temat najpopularniejszych lokali, jakie dania oferują w swoim menu, jakie mają ceny i jak oceniany jest poziom kuchni. Z tych kilku restauracji wybieram zazwyczaj jedną lub dwie które odwiedzę. To właśnie recenzje tych lokali przedstawiam Wam na stronie. Niestety ale nie zawsze poziom kuchni jest satysfakcjonujący a opinie w internecie są realne, zdarzyło mi się odwiedzić lokale, które mając wiele pozytywnych opinii serwują dania niskich lotów.

Gdzie warto zjeść w danym mieście? Postaram się Wam odpowiedzieć na to pytanie prezentując recenzję kuchni, zdjęcia i ceny przetestowanych potraw. Raz w tygodniu na stronie będzie pojawiał się nowy wpis w którym oceniamy dany lokal.

 

(Gdzie Warto Zjeść? – dania z recenzowanych restauracji)

 

W swoich podróżach staramy się również odwiedzać restauracje które brały udział w telewizyjnym show Kuchenne Rewolucje. Program ten jest prowadzony nieprzerwanie przez 10 lat przez jedną z najpopularniejszych restauratorek w naszym kraju, Panią Magdę Gessler. Wiele lokali które brało udział w programie nie potrafiło wykorzystać szansy jaką otrzymali. Część lokali albo nie istnieje albo nie serwuje potraw z przygotowanego przez Panią Magdę menu. My staramy odwiedzić się miejsca, które ciągle w swojej ofercie mają dania z kuchennych rewolucji. Jeśli ciekawi Was ocena takich lokali to zapraszamy do kategorii Kuchenne Rewolucje, tam znajdziecie recenzje wszystkich odwiedzonych przez nas lokali które brały udział w programie.

Jeśli chcielibyście abyśmy odwiedzili restauracje w Waszej okolicy to zapraszamy do pozostawienia komentarza z miejscowością i nazwami restauracji. Postaramy się wtedy podczas podróży zaplanować wizytę w proponowanym przez Was lokalu.

Facebook Comments